Spôsob dopravy a platby objednaného tovaru

Platba vopred na bankový účet - Pri tomto spôsoby úhrady obdržíte 3% zľavu na objednaný tovar. Úhradu treba uskutočniť na jeden z našich bankových účtov. Pre Slovenskú republiku je to účet č 2618379015/1100 vedený v Tatrabanke, pre Českú republiku je to účet č 670100-2201077548/6210 vedený v mBank. Ako variabilný symbol použite číslo Vašej objednávky. Zásielka bude expedovaná po pripísaní čiastky na náš účet, urýchliť tento proces je v niektorých prípadoch možné zaslaním potvrdenia o prevode na email info@bizu-outlet.com. O odoslaní zásielky a podacom čísle Vás budeme informovať v deň podania alebo nasledujúci deň po podaní zásielky.


Dobierka - V rámci Českej republiky je možné zasielať tovar na dobierku prostredníctvom Českej pošty alebo kuriérom PPL. Tovar na dobierku je na Slovensko možné zaslať iba kuriérom PPL, na území SR je služba zabezpečovaná spoločnosťou DHL. O odoslaní zásielky a čísle zásielky Vás budeme informovať v deň podania alebo nasledujúci deň po podaní zásielky.


Osobný odber v Prahe - Podľa dohody je tovar možné vyzdvihnúť v Uhříněvsi, na Pankráci alebo v Karlíne. Nejedná sa o kamennú predajňu.

  Spôsob platby a poplatky (ceny sú uvedené s DPH)
 • Dobierka do ČR - 41 Kč
 • Dobierka do SR - 60 Kč (2,48 €)*
 • Platba vopred na bankový účet v ČR i SR - zadarmo, zľava 3% z ceny tovaru
 • Platba v hotovosti pri osobnom odbere v Prahe - zadarmo
  Spôsob dopravy a poplatky (ceny sú uvedené s DPH)
 • Doporučená zásielka v rámci ČR prostredníctvom Českej pošty - 54 Kč
 • Doporučená zásielka do SR prostredníctvom Českej/Slovenskej pošty – 90 Kč (3,72 €)*
 • Kuriér PPL v rámci ČR - 119 Kč
 • Kuriér PPL / DHL do SR - 205 Kč (8,47 €)*
 • Osobné vyzdvihnutie v Prahe - 24 Kč
 • Pri cene tovaru nad 3.600 Kč s DPH (148,76 €)* doprava zadarmo

*cena sa môže mierne zmeniť v závislosti na kurze € voči Kč

Cena a forma dopravy mimo územia ČR a SR bude vždy upravovaná individuálne po dohode kupujúceho s predávajúcim.
Dátum aktualizácie: február 2011


Doba dodania

Tovar je expedovaný od 1 do 10 pracovných dní od obdržania záväznej objednávky v závislosti od dátumu objednania, stavu skladových zásob a zvoleného spôsobu platby. Ak nie je objednaný tovar aktuálne skladom, predávajúci kupujúceho informuje emailom alebo telefonicky. Následná úprava objednávky, meškanie expedície alebo storno objednávky je predmetom dohody medzi kupujúcim a predávajúcim. Zvyčajne prebieha expedícia 1 x týždenne, v predvianočnom období 3-4 x týždenne. Tovar je odosielaný doporučene prostredníctvom Českej, resp. Slovenskej pošty alebo kuriérskou službou PPL / DHL. Doručenie v rámci ČR prebieha obvykle nasledujúci pracovný deň od podania prostredníctvom pošty, alebo kuriéra. Doručenie do SR pri zaslaní poštou je obvykle do 3-5 pracovných dní, kuriérom do 2 pracovných dní od podania.

PRI OBJEDNÁVKACH, KEDY CENA TOVARU NEPRESAHUJE 500 Kč (20,66 €) * s DPH, MÔŽE BYŤ DOBA EXPEDÍCIE PREDĹŽENÁ AŽ NA 20 PRACOVNÝCH DNÍ.

optimalizace PageRank.cz