BIZU-OUTLET.com BLOG

Akciové ponuky

Krištáľový set

Krištáľový set

18,91 € (570 Sk)
12,63 € (381 Sk)
zľava 33%
Náušnice drobné srdce, Swarovski Elements

Náušnice drobné srdce, Swarovski Elements

29,60 € (892 Sk)
23,64 € (712 Sk)
zľava 20%
Náušnice krištáľová labuť, Swarovski Elements

Náušnice krištáľová labuť, Swarovski Elements

11,65 € (351 Sk)
8,21 € (247 Sk)
zľava 30%
Šperky

Pridat.eu

Aké náušnice sa hodia k Vašej tvári?

20.11.2011

Šperky môžu dotvoriť Vašu krásu, ale pri zlom výbere môžu samozrejme i uškodiť. Prinášame Vám pár rád, ktoré by Vám mohli pomôcť zorientovať sa pri ich výbere.

Hranatá tvár

Ak máte hranatú tvár, doporučujeme náušnice, ktoré zjemnia jej ostré, geometrické kontúry. Vhodné sú náušnice v tvare predĺženej slzy alebo iných oválnych tvarov. Visiace náušnice ju opticky predĺžia, urobia ju jemnejšou. K hranatej tvári sa hodia i malé náušnice guľatých tvarov. Vyhýbajte sa však geometrickým tvarom ako sú štvorce, obdĺžniky alebo trojuholníky.

visiace strieborne nausnice

Oválna tvár

Vo všeobecnosti platí, že oválnu tvár môžete skrášliť akýmkoľvek tvarom náušnice. Neurobíte chybu, ak zvolíte náušnice špirálového i oválneho tvaru, alebo náušnice vo forme slzičiek. Môžete si dovoliť i visiace náušnice geometrických či oválnych tvarov, ale nemali by ste kombinovať malú tvár s náušnicami väčších rozmerov a pokiaľ si nechcete svoju tvár ešte opticky predľžiť, vyhnite sa visiacim náušniciam oválnych tvarov.

nausnice kvapky swarovski elements

Trojuholníková tvár

Dámy s trojuholníkovou tvárou si môžu vybrať z veľkého množstva náušnicových tvarov, od oválnych cez kruhové až po špirálky. Veľmi dobrou voľbou sú visiace oválne náušnice, ktoré zvýraznia pekné línie trojuholníkovej tváre.

Guľatá tvár

Ak máte takýto typ tváre, určite doporučujeme náušnice, ktoré ju opticky predĺžia. K takým patria náušnice obdĺžnikových ale i oválnych tvarov. Mali by ste sa však vyhýbať náušniciam v tvare väčšieho alebo menšieho kruhu.Široký výber náušnic nájdete na našich internetových stránkach výber pre Vás.Váš BIZU-OUTLET.com
optimalizace PageRank.cz